Uczestniczymy w:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Facebook

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Biegach na Nartorolkach

07.10.2018 r. w Sokółce na ścieżce rowerowej i drodze Sokółka-Bogusze rozegrane zostały mistrzostwa województwa podlaskiego w biegach na nartorolkach. Najlepsze miejsce z naszych reprezentantów uzyskał uczeń klasy VIA Dawid Giba zajmując I miejsce w kategorii juniora D. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki podczas kolejnych startów.

wyniki

Redaktorzy

 

Finał grupy południowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej

05.10.2018 r. na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się finał grupy południowej w lidze L.A.

Każda szkoła miała prawo zgłoscić po 16 zawodników w dowolnie wybranych kokurencjach. Zawodnik może startować w jednej konkurencji i w sztafecie z wyłączeniem biegów na 600m i 1000m. Zespół musiał wystawić co najmniej po dwóch zawodników w biegach krótkich, biegach średnich, skokach i rzutach. W jednej konkurencji szkoła mogła zgłosić maksymalnie trzech zawodników oraz jedną sztafetę.

Nasze zespoły zdobyły odpowiednio: dziewczęta 641 punktów II miejsce ; chłopcy 766 punktów III miejsce wyniki

Gratulujemy zespołowi dziewcząt który uzyskał awans do finału województwa.

Redaktorzy

 

Ogólnopolskie spotkania UKS-ów w biegach na nartorolkach - Marklowice

W dniach 22-23 września  w Marklowicach odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych (UKS-ów) na nartorolkach oraz Puchar Śląska 2018, eliminacja Pucharu Polski PZN. W zawodach tych uczestniczył uczeń Naszej szkoły Dawid Giba - klasa VIa. Pierwszego dnia na dystansie 2 km stylem dowolnym Dawid zajął 11 miejsce w kategorii junior D ( roczniki 2005-2006), a w swoim roczniku był 3. Drugiego dnia na dystansie 4 km stylem łyżwowym Dawid zajął 13 miejsce w kategorii junior D, zaś w swoim roczniku był 4.

wyniki dzień I

wyniki dzień II

IMGP3112

 

Mistrzostwa Powiatu Białostockiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych

02.10.2018 r. na trasach biegowych Uroczyska "Glinki" odbyły Mistrzostwa Powiatu Białostockiego Dzieci i Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych.

Dzieci i młodzież rywalizowała odpowiednio na trasie 800 metrowej oraz na trasie o długości jednego kilometra. Drużyna skaładała się z dziesięciu osób, do kolejnego etapu awansowało sześć pierwszych sztafet w każdej kategorii.

W igrzyskach dzieci nasze dziewczęta awansowały do finału grupy południowej(półfinał wojewówdztwa) zajmując trzecie miejsce, natomiast chłopcy zajmując drugie miejsce także wywalczyli awans do kolejnego etapu.

W igrzyskach młodzieży dziewczęta z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce i bezpośredni awans do finału grupy południowej, jeśli chodzi o chłopców którzy ukończyli sztafetę na szóstym miejscu również awansowali do finału grupy południowej.

Gratulujemy zawodnikom oraz opiekunom i trzymamy kciuki podczas finału grupy południoej, który odbędzie się również w Supraślu 08.10.2018 r.

igrzyska dzieci WYNIKI

 

 20181002_114058 20181002_114551 20181002_122504

Redaktorzy

 

Uroczysta Inaugurcja Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego

20.09.2018 r. na stadionie BOSiR w Białymstoku odbyła się Uroczysta Inaugurcja Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości zostało podsumowane Wojewódzkie Współzawodnictwo Sportowe Szkół za rok szkolny 2017/2018 oraz rozegrane zostały sztafety: szwedzka i olimpijska, w których wezięły udział reprezentacje szkół, które w minionym roku szkolnym zajęły pierwsze 8 miejsc w województwie podlaskim w kategorii dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła w kategorii: Igrzysk Dzieci szkół dużych zajęłą V miejsce, odpowiednio VII miejsce dziewczęta VI miejsce chłopcy wyniki

Igrzysk Młodzieży zajęła III miejsce odpowiednio, VII miejsce dziewczęta II miejsce chłopcy wyniki

20180920_115430 20180920_104714 20180920_115629

20180920_121443 20180920_114307 20180920_121714

Reprezentacja naszej szkoły: w sztafecie szwedzkiej 400m 300m 200m 100m zajęła IV miejsce dziewczęta VIII miejsce chłopcy

w sztafecie olimpijskiej 800m 400m 200m 100m zajęła IV miejsce dziewczęta VIII miejsce chłopcy wyniki

20180920_115839 20180920_115933 20180920_120020

20180920_121927 20180920_123418 20180920_123419

Redaktorzy

 
Więcej artykułów…
logo.png
Kronika
  • 2019 (8)
  • 2018 (215)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (199)
  • 2014 (194)