Uczestniczymy w:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Facebook

Gminny Konkurs Ortograficzny “100 lat Niepodległej Polski”

25 października  w Szkole Podstawowej  w Sobolewie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny “100 lat Niepodległej Polski”. Naszą szkołę reprezentowali:

Weronika Tarasiewicz  Va
Anna Chomczyk V c
Gabriela Kawrygo V b
Adam Dowgier VI a
Gabriela Drewnowska VI b
Kamila Rybak VIII b
Weronika Strycharczuk III a Gim.

Miło jest mi poinformować, że nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali.

W kategorii klas IV-VI Gabriela Drewnowska zajęła II miejsce. W kategorii klas VII-VIII i  Gim. Weronika Strycharczuk zajęła I miejsce, a Kamila Rybak III .
Wyróżnienia otrzymali: Anna Chomczyk i Adam Dowgier.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Dorota Ofman

 

12 listopada 2018 r.

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Rekord dla Niepodległej

9 listopada 2018 r. odbył się uroczysty apel, na którym o godz. 11:11 wzięliśmy udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" i wraz z innymi szkołami odśpiewaliśmy hymn narodowy.

Konkurs grafiika

 

Mistrzostwa gminy Supraśl w lekkiej atletyce

Dnia 09 października 2018 roku na obiektach sportowych SP w Sobolewie rozegrano Mistrzostwa Gminy Supraśl w lekkiej atletyce w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego". Prawo startu miała młodzież urodzona w 2006 roku i młodsza.
W zawodach wzięli uczniowie SSP w Supraślu, SP w Ogrodniczkach i SP w Sobolewie.

WYNIKI DZIEWCZĄT: WYNIKI CHŁOPCÓW:

BIEG NA 60m - Finał A

1. Salnikow Pola 2008 SSP Supraśl
3. Budzisz Kinga 2007 SSP Supraśl
4. Fidziukiewicz Maria 2007 SSP Supraśl

 

0:09,18
0:09,70
0:10,09

BIEG NA 60m - Finał A

1. Domaszewicz Philip 2008 SSP Supraśl
2. Tankiewicz Adam 2007 SSP Supraśl

 

0:09,07
0:09,34

BIEG NA 60m - Finał B

6.Arciszewska Maria 2007 SSP Supraśl

 

0:09,78

BIEG NA 60m - Finał B

6. Zdanowicz Franciszek 2007 SSP Supraśl
7. Lebiedziński Gabriel 2007 SSP Supraśl

 

0:09,60
0:09,90

BIEG PRZEŁAJOWY NA 600m

1. Budzisz Kinga 2007 SSP Supraśl
6. Bieliński Kamil 2007 SSP Supraśl

 

2:00,4
3:30,6

BIEG PRZEŁAJOWY NA 1000m

1. Zdanowicz Franciszek 2007 SSP Supraśl

 

3:18,9

SKOK W DAL ZE STREFY

1. Salnikow Pola 2008 SSP Supraśl
2. Arciszewska Maria 2007 SSP Supraśl
3. Budzisz Kinga 2007 SSP Supraśl
5. Fidziukiewicz Maria 2007 SSP Supraśl

 

3,69
3,53
3,45
3,32

SKOK W DAL ZE STREFY

1. Tankiewicz Adam 2007 SSP Supraśl
3. Saniukiewicz Damian 2007 SSP Supraśl
4. Lebiedziński Gabriel 2007 SSP Supraśl
6. Domaszewicz Philip 2008 SSP Supraśl

 

4,00
3,72
3,65
3,54

PIŁECZKA PALANTOWA

1. Arciszewska Maria 2007 SSP Supraśl
4. Budzisz Kinga 2007 SSP Supraśl
6. Salnikow Pola 2008 SSP Supraśl

 

28m
23m
21m

PIŁECZKA PALANTOWA

3. Saniukiewicz Damian 2007 SSP Supraśl
4. Głuchowski Maciej 2008 SSP Supraśl
6. Zdanowicz Franciszek 2007 SSP Supraśl

 

35,00m
34,40m
33,20m

Opracował: Wiktor Gryniewicz

 

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Powiatu Białostockiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Dnia 25.10.2018 w Supraślu odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych.

Trzy najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców oraz trzech najlepszych zawodników na poszczególnych dystansach

zostało nagrodzonych pucharami i medalami.

W rywalizacji igrzysk dzieci drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, drużyna chłopców również II miejsce, najlepsze wyniki indywidualne to:

  • Pola Salnikow II miejsce
  • Philip Domaszewicz II miejsce
  • Kinga Budzisz III miejsce

wyniki ID

W rywalizacji igrzysk młodzieży drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, drużyna chłopców I miejsce, najlepsze wyniki indywidualne to:

  • Jakub Gołąb I miejsce
  • Patrycja Supranowicz II miejsce

wyniki IMS

 

20181025_095825 20181025_100054 20181025_102310

20181025_100651 20181025_100940 20181025_110738 20181025_111202

20181025_105839 20181025_105735 20181025_103059

Redaktorzy

 
Więcej artykułów…
logo.png
Kronika
  • 2019 (8)
  • 2018 (215)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (199)
  • 2014 (194)