Uczestniczymy w:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Facebook

Uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Społeczność naszej szkoły wchodząc w czas przeżywania radosnych Świąt Bożego Narodzenia w piątek 21.12. 2018. spotkała się na uroczystym apelu.

Mieliśmy szczęście gościć wśród nas byłych pracowników, emerytów i rencistów, kapłanów i oczywiście naszych nauczycieli razem z dyrekcją szkoły. Całość apelu prowadzili uczniowie z klasy IV a, na początku został odczytany fragment z Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa w Betlejem. Mogliśmy oglądać i podziwiać talenty naszych najmłodszych uczniów z klas I - III. Piękne wiersze, kolędy, tańce wprowadzały w chwile Bożego Narodzenia. Nie mogło również zabraknąć na takiej uroczystości naszego szkolnego chóru. Im również wyrażamy wdzięczność, że swoim pięknym śpiewem ubogacili to spotkanie. Wspólne śpiewanie wprowadziło wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój. Całość spotkania zakończyła p. Dyrektor składając życzenia. Słowa życzeń przekazali również księża a następnie składaliśmy sobie nawzajem życzenia łamiąc się opłatkiem. Na pewno w tym dniu popłynęło wiele dobrych i ciepłych słów skierowanych do drugiego człowieka. A przecież o to chodzi w Bożym Narodzeniu, by mieć otwarte serce dla innych.

S. Daniela

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (8)
  • 2018 (215)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (199)
  • 2014 (194)