Uczestniczymy w:
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Facebook

LISTOPADOWE DNI

Jak co roku, pod koniec października, uczniowie naszej szkoły nawiedzali pobliski cmentarz czy też żołnierskie mogiły, by wyrazić pamięć o tych, którzy odeszli już do wieczności. Rozmowy o życiu i przemijaniu skłoniły uczniów do refleksji i do aktywnej pracy na lekcji. Klasa IVa pod kierunkiem nauczyciela postanowiła wykonać pomoce dydaktyczne dla klas młodszych w celu właściwego zrozumienia Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego – 2 listopada. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, licznie zebranym materiałom oraz prężnej i pomysłowej pracy w grupach pomyślnie udało się powyższe przedsięwzięcie. Dziękuję moim wspaniałym uczniom za pozytywną, zespołową energię i radość.

RB

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (8)
  • 2018 (215)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (199)
  • 2014 (194)