I ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 20.12.2016 roku w naszej hali sportowej odbył się I Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej. Impreza ta pojawiła się w naszym szkolnym kalendarzu po raz pierwszy i była jednocześnie elementem projektu edukacyjnego, który realizowały dziewczęta z klasy IIa gimnazjum. Celem imprezy była aktywizacja środowiska szkolnego, propagowanie zdrowego stylu życia oraz wspólne -rodzinne spędzenie czasu wolnego.

Formuła zawodów była niezwykle prosta, a mianowicie zespół składał się z ucznia naszej szkoły i osoby z jego rodziny(taty, mamy, wujka itp.). Do turnieju zgłosiło się 11 par, które podzielone zostały na dwie grupy. Mecze rozgrywane były systemem “każdy z każdym”.

clip_image002

Wyniki turnieju MIXtowego (kobieta+ mężczyzna)

I msc-Dream Team

II msc-Choina Team

III msc-Liski Team

IV msc-MarlenaTeam

V msc-Wiki Team

VI msc-JD Team

Wyniki turnieju mężczyzn

I msc-Kopna Góra Team

II msc-Glinki Team

III msc-Zwycięzcy

IV msc-Pokemony

V msc-Dip

Myślę, że impreza na stale wpisze się do naszego kalendarza imprez szkolnych. Z opinii uczestników oraz osób towarzyszących trzeba stwierdzić , iż turniej był udany. Dostarczył uczestnikom moc wrażeń. Bardzo atrakcyjne nagrody ufundował Urząd Miasta i Gminy Supraśl. Centrum Kultury i Rekreacji pomogło w projektowaniu plakatów i drukowaniu ulotek. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Już dziś zapraszam na Turniej Walentynkowy, który odbędzie się w lutym 2017r.

Do zobaczenia na parkiecie!

Organizator: Cezary Wojna

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (113)
  • 2018 (216)
  • 2017 (252)
  • 2016 (232)
  • 2015 (191)
  • 2014 (173)