"Kup Pan szczoteczkę!"

Nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej "Kup Pan szczoteczkę!" i pomóż małym Kameruńczykom zorganizowaną przez Fundacje Redemptoris Missio. W akcji zachęcano do zakupu szczoteczek i pasty do zębów dla pozbawionych opieki stomatologicznej mieszkańców Kamerunu. W ramach ogólnopolskiej akcji "Dentysta w Afryce" na misję w Abong-Mbang wyjeżdżają kolejni dentyści wolontariusze i leczą zęby miejscowej ludności. Doktor Krzysztof Gniazadowski stomatolog z Poznania był już raz w Kamerunie. Po raz kolejny wyjedzie w listopadzie. Zabierze ze sobą tyle szczoteczek ile uda się zebrać.

Cieszymy się bardzo, że i naszej szkole udało się zebrać trochę past i szczoteczek dla małych Kameruńczyków. Dziękujemy zwłaszcza nauczycielom, rodzicom i uczniom klas I-III szkoły podstawowej za zaangażowanie.

Samorząd szkolny.

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (73)
  • 2018 (217)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (200)
  • 2014 (194)