Etyka nie tylko dla smyka

Od listopada 2014 r. do kwietnia 2015 r. w naszej szkole, w trzech klasach pierwszego etapu edukacji, ( w klasie I c p. Joanny Muśko, w klasie II a p. Iwony Lepionka, w klasie III a p Grażyny Wróblewskiej) realizowany będzie pilotaż projektu Etyka nie tylko dla smyka. Nasza szkoła jest jedną z dziesięciu w województwie podlaskim biorących w nim udział. Projekt ten realizowany jest przez Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich Ośrodka Rozwoju Edukacji we współpracy z Wydziałem Informacji i Edukacji Antykorupcyjnej Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Zajęcia poświęcone zagadnieniom etycznym i antykorupcyjnym, zgodnie z założeniami podstawy programowej, mają posłużyć rozwijaniu u młodszych uczniów postaw moralno- etycznych, uwrażliwić je na świat wartości, ukształtować umiejętności dokonywania etycznych wyborów.

Szkolny koordynator

Joanna Muśko

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (73)
  • 2018 (217)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (200)
  • 2014 (194)