Szlachetna Paczka w naszej szkole!

clip_image002[4]Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – najpiękniejsze i najradośniejsze dni
w ciągu całego roku. Spotkania przy świątecznym stole, wspólne kolędowanie, obdarowywanie się prezentami…

Aby te święta dla każdego człowieka, a zwłaszcza dla wszystkich dzieci były czasem radosnym, nasza szkoła włączyła się do projektu SZLACHETNEJ PACZKI
i przygotowuje wyjątkowy prezent – paczkę dla rodziny zamieszkującej na terenie gminy Supraśl, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji materialnej i potrzebuje wsparcia.

Zbieramy:

  • żywność trwałą: mąka, herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, makaron, olej, ryż, mleko dla niemowląt NAN HA 2, przeciery, obiadki, soczki i deserki po 5 miesiącu, słodycze bez konserwantów, ciastka i batoniki dla niemowląt;
  • środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące do mebli, podłóg, pieluchy np. DADA nr 3, nr 4; chusteczki nawilżane; kosmetyki do pielęgnacji niemowląt: mleczko do ciała, oliwka, krem przeciw odparzeniom - wszystkie produkty przeznaczone dla alergików, sprawdzone marki: Nivea baby, Bambino, Johnson`s baby, proszek do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych dla alergików – JELP;
  • przybory szkolne: zeszyty, farbki, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik, książki do czytania, pamiętnik, malowanki dla czterolatki, książki edukacyjne.

Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego i podarować komuś uśmiech i radość, weź udział w naszej akcji i w dniach 2 – 9 grudnia 2015 przynieś do szkoły i przekaż swemu wychowawcy wybrane rzeczy z powyższej listy.

Dziękujemy za gorące serca i hojne dłonie!

J. Bobryk, B. Moniuszko, P. Nierodzik

wolontariusze Szlachetnej Paczki

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (38)
  • 2018 (218)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (200)
  • 2014 (194)