Szlachetna Paczka w Supraślu

SzP9Czas Świąt Bożego Narodzenia powinien być dla każdego z nas okresem radości i spokoju. Niestety nie każdy ma dostateczne możliwości, aby przeżyć ten niesamowity moment roku w godnych warunkach. W związku z tym Szlachetna Paczka jest projektem niosącym pomoc ludziom potrzebującym wsparcia w czasie świątecznym. „Lubię ludzi” – takie motto przyświecało tegorocznej „Paczce”. W tym roku magazynem dla paczek, które od darczyńców trafiały do rodzin, była nasza szkoła. W weekend 9-10.12 budynek naszej szkoły stał się miejscem, z którego mogliśmy nieść pomoc 42 rodzinom z rejonu Supraśl-Sobolewo. Ale „Paczka” to nie tylko magazyn, ale przede wszystkim ludzie i współpraca między nimi! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym. Zarówno darczyńcom, jak i osobom będącym z nami podczas wielkiego finału. Za trud, wsparcie, dobre słowo i serce. DZIĘKUJEMY!

Wolontariusze Szlachetnej Paczki rejonu Supraśl-Sobolewo

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (41)
  • 2018 (218)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (200)
  • 2014 (194)