TO MY TWORZYMY ŚWIAT

clip_image00213 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty organizowane w ramach projektu Canon: „To my tworzymy świat”. Uczestniczyło w nich 15 uczniów z klas I i II gimnazjum. Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się, jak zrobić krótki film, jak przygotować się do nagrania wywiadów i jakich błędów unikać w swojej pracy filmowca i fotografa. Młodzież mogła obejrzeć, a także wypróbować sprzęt Canona, nagrać krótki materiał filmowy oraz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z fotografią i filmem. Przedstawiciel firmy Canon opowiedział również o założeniach konkursu „To my tworzymy świat”.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować p. Elżbiecie Pasich za zaproszenie firmy Canon do naszej szkoły, bo dzięki staraniom właśnie p. Pasich nasze gimnazjum stało się jednym z dziesięciu miejsc w całej Polsce, w których odbyły się te warsztaty. Dziękuję również p. Urszuli Arciszewskiej za to, że zawsze myśli o dobru drugiego człowieka.

Barbara Moniuszko

 
logo.png
Kronika
  • 2019 (73)
  • 2018 (217)
  • 2017 (252)
  • 2016 (233)
  • 2015 (200)
  • 2014 (194)